Yandex Reklamları Avantajları Nelerdir?

  • 2 min read
yandex reklamları

Yandex Reklamları

BDT Pazarına Yandex Reklamları ile açılın!

yandex reklamları

Yandex Reklamları, tıpkı Google’da olduğu gibi arama ve görsel olarak reklam verme imkanı sağlamaktadır.

Yandex Rusya merkezli, tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı, 2010 yılında Türkiye’ye giriş yapan bir arama motoru şirketidir. Pazara agresif bir giriş yapan, televizyon başta olmak üzere bir çok mecrada yoğun reklam çalışmaları yapan ve tutunmayı başaran Yandex’in Türkiye’deki kullanma oranları giderek artmaktadır. 

Antalya Dijital Pazarlama olarak 2017’den beri Google Ads ve Facebook reklamları konusunda binlerce işletmeye hizmet verdik. Ürün yelpazemizde Yandex Reklamları için Yandex Direct de bulunmaktadır. Çalışma mantığı Google Ads’e oldukça benzeyen, tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistem olan Yandex reklamları rekabetin düşük olması nedeniyle avantajlı bir reklam mecrası durumundadır.

Anahtar kelimenizin ve hedef kitlenizin yandex arama motoru hedeflerini analiz edilmesinden sonra doğru filtrelemeler ile nokta atışı hedeflemeler yapılabilir, gerçekçi raporlamalarla dönüşümleri gözlemleyebiliriz.

Yandex Reklamları

Yandex reklamları ile arama motoru reklam çalışmalarında hedef kitlenize kolayca ulaşabilir ve ziyaret dönüşüm oranlarınız arttırarak, satış hacminizi genişletebilirsiniz.

Hedef Kitlenize Direkt Ulaşın

Ürün ve de hizmetleriniz ile ilgilenen hedef kitlenize Yandex.Direct ve Yandex Reklam Ağı kampanyaları sayesinde en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Kontrol Edilebilir Bütçe Avantajı

Yandex Reklamları üzerinden yayınlayacağınız reklam kampanyalarınızda, reklamınız görüntülüğünde değil, kullanıcılar tarafından reklamınıza tıklandığında ödeme yapmanın avantajından faydalanın.

Reklamlarınızın Etkisini Kolayca Ölçümleyin

Yandex Reklamları üzerinden yaptığınız reklam çalışmalarının ne kadar ziyaretçi çektiğini istediğiniz her zaman sistem üzerinden öğrenebilirsiniz. Böylece belirlediğiniz hedefler doğrultusunda istediğiniz her an reklam kampanyanız üzerinde ayar değişikliği yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir