SEO Ajansı

SEO Ajansı olarak; Müşterilerimiz için, sürekli büyüyen dijital pazarlama dünyasında SEO kampanyaları yönetiyoruz.

seo hizmetleri

SEO Ajansı - Güvenilir SEO Hizmetleri

Antalya SEO Ajansı

Antalya SEO ajansı, en üst sıralarda yer almak, çevrimiçi iş büyümesi, İnternet marka görünürlüğü, yerel pazarlama stratejileri ve hedeflenen web trafiği üretimi için hizmetler sunan beş yılı aşkın deneyime sahip bir Arama Motoru Optimizasyonu şirketidir. 

En iyi SEO ajansı olarak, ajansımızın SEO danışmanları ekibi, verilere dayalı sonuçlarla dijital pazarlama hizmetleri için uygun maliyetli SEO fiyatlandırması ile optimum arama pazarlama kampanyaları için müşterilere SEO denetimleri sunar. Antalya Aarama Motoru Optimizasyonu Ajansı, sürekli olarak sonuç veren test edilmiş bir SEO sürecine ve pazarlama stratejisine sahiptir.

SEO Ajansı Hizmetleri

Güvenilir bir SEO ajansı olarak, müşterilerimize , SEO ve arama motoru pazarlamacılığındaki (SEM) verilere ve uzmanlığa dayanan kanıtlanmış sonuçlarla piyasadaki en iyi arama motoru optimizasyon hizmetlerini sunuyoruz . Müşterilerimiz için en yüksek ödüle sahip hizmetlere odaklanan ve yorulmadan araştırdığımız bir sektörde, Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Sıralaması ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonu odaklı lider bir SEO ajansıyız. Müşteri satışlarını artırmak, her müşteri için en önemli odak noktamızdır. 

“Araştırma ve verilere dayalı SEO stratejileri ve web hizmetleri, ajansımızın başarısının ve sağladığımız her SEO kampanyası ve pazarlama hizmetinin belkemiğidir. Sürekli değişen bir pazarda, test etme, veri ve bilgi, müşterilerimizin başarısını yönlendiren şeydir. ” 

Emre AKSU – Antalya Dijital Pazarlama Ajansı SEO Stratejisti 

Antalya SEO Ajansı , web üzerindeki yüksek dönüşümlü site trafiğinin çoğunu oluşturan arama motorlarıyla, ilk sırada yer alan, pazar lideri sıralamalar oluşturan yüksek etkili pazarlama kampanyaları oluşturmak için tarih odaklı arama motoru optimizasyonu sunar .

Güvenilir Bir SEO Ajansıyız

Ajansımıza duyulan güven şeffaflıkla yaratılır. Dönüşümler ve olası satışlar eşit satıştır ve amaç, kullanıcılara her zaman çevrimiçi olarak aradığınız şeyleri sunmaktır. Google’da bir gecede sıralama vaatlerinde bulunan yarım yamalak Arama Motoru Optimizasyonu ajanslarıyla, müşterilerimize uzun vadeli trafik büyümesine test edilmiş bir yaklaşım için veriye dayalı ve gerçeklere dayalı SEO teknikleri sunuyoruz. 

En iyi SEO sürecimiz kolay, hızlı veya sihirli değil, daha çok sıkı çalışma, veri, analitik ve binlerce test üzerine inşa edilmiştir. Veri odaklı SEO ile en iyi arama motoru sıralaması, çevrimiçi bir kitleye ulaşmak için önemli bir bileşen haline geldi.

En iyi SEO Ajansı olarak, ajansın SEO danışmanları sıralamayı artırmak ve optimum site tanıma ve indeksleme elde etmek için test edilmiş bir strateji kullanır. Hem sayfa içi hem de sayfa dışı SEO teknikleri, trafiği artırmak, site ziyaretçilerine çözüm odaklı içerik sunmak için uyum içinde çalışır ve CRO, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini (UX) döndürür. Önde gelen bir SEO şirketi olarak, organik sıralama ve trafik için test edilmiş sayfa içi düzenlemeleri uygularken, geleneksel ve dikey arama motorlarını anlıyoruz ve yüksek doğal veya organik sonuçlar yaratıyoruz.

SEO Ajansı - Verilerle Oluşturulan SEO Kampanyaları ve Hizmetleri

Teknolojideki gelişmeler arama motoru pazarını değiştirmeye devam ediyor ve Google, arama algoritmalarını haftada birkaç kez güncellemelerle sık sık değiştiriyor. SEO hizmetlerimizin başarısının temeli, yaptığımız her SEO ve pazarlama eylemi için araştırma ve veri odaklı kararlardan kaynaklanmaktadır. Bize göre; “Sürüyü takip eden çoğu şirket, sağlam bir araştırma ve verilere dayalı başarı modeliyle eğrinin önünde kalmayı başardı”. 

Mobil sıralama ve masaüstü arama sonuçları için sıralama faktörleri sürekli olarak değişiyor ve işletmeler için SEO, yerel ve ulusal pazarlama için hiç bu kadar kritik olmamıştı. Arama motoru sonuç sayfalarının en üst kısımlarında görünen web siteleri ve güçlü bir sosyal medya pazarlama stratejisi, pazarlama giderlerinin on katı gelir avantajı sağlayabilir.

 • Veriler ve testlerle Sayfa Optimizasyonu 
 • Test yoluyla Dönüşüm Oranı Optimizasyonu 
 • Doğru tasarım ve kodlama ile Sayfa Hızı artar Kapsamlı 
 • Araştırmaya dayalı kaliteli bağlantı edinimi

SEO Yaklaşımımız

1

Tematik Anahtar Kelime Araştırması

Sektör araştırması, her SEO kampanyasının başlangıcıdır. Bu araştırma ve analiz, müşterilerinizin neyi aradığını ve de arama sorgularının iş ihtiyaçları, alışveriş alışkanlıkları veya şirketinizin çözebileceği sorunlu noktalar hakkında ne gösterdiğini belirlememize yardımcı olacaktır. Anahtar kelime ve site denetimi, arama motoru trafiğini artırmanın asıl temelidir.

4

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

En fazla site ziyaretçisini dönüştürmek ve potansiyel müşteriler oluşturmak için web sayfalarını optimize etmek önemlidir. Herhangi bir SEO kampanyası için kritiktir. Ve yatırım getirisini ve iş gelirini artırır. Bir SEO kampanyasının ayrılmaz bir parçasıdır.

2

Teknik Site Optimizasyonu

Teknik arama motoru optimizasyonu (Sayfa İçi SEO) , kodun düzenlenmesi, sayfa içi metin yerleşiminde ayarlamalar, görsellerin ve site medyasının optimize edilmesi ve sıralamanın artması için bir web sitesinin görünürlüğünün artırılmasına denir. Bunlar, arama motoru sıralamasını yükseltmek için çevrimiçi görünürlüğü etkiler. Veriye dayalı ve test edilmiş site değişiklikleridir.

5

SEO İşlemini Tekrarlayın

Alaka düzeyini artırmak ve arama motoru sıralama güncellemelerini hesaba katmak için verileri analiz etmeye, düzenlemeler yapmaya ve web sitesini güncel tutmaya devam edin. Rekabet büyüdükçe ve değiştikçe, web siteleri de yüksek sıralamayı korumak için ayarlamalar yapmalıdırlar. Sayfa Dışı SEO ve alıntı oluşturmaya devam edin.

3

Web Sitesi İçeriği

İçerik oluşturma, site ziyaretçilerini sıralamak ve yakalamak için çok önemlidir. İçeriği uzunluk, alaka düzeyi, HTML yapısı ve siteye multimedya eklemenin sıralamayı nasıl etkilediği açısından sürekli olarak test ediyoruz. En iyi site optimizasyonu için anahtar kelimelerin, doğru sayı veya kelimelerin, LSI ifadelerinin ve medyanın optimum yerleşimini belirlemek için verileri kullanırız.

6

Kampanya Raporlama

Veri odaklı bir şirket olarak, kampanya başarısını değerlendirmek ve gelecekteki pazarlama görevlerini planlamak için her ay analitiğe daha yakından bakıyoruz. Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli internet pazarlama hedeflerini değerlendiriyoruz. Ve kullanıcı istatistiklerini dikkatlice inceleyerek kampanya ayarlamaları yapıyoruz.

En İyi SEO Taktikleri

Bilim adamlarının mikroskopla küçük ayrıntıları analiz etmek için saatler harcaması gibi, arama motoru optimizasyonu da aslında aynı yaklaşımı benimsiyor. Hücrelere ve DNA’ya bakmak yerine, yerinde sayfa niteliklerine ve gelen bağlantı portföylerine bakıyoruz. Etkili optimizasyon , müşterilerin organik Google arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına ve site trafiğinin artmasını sağlar. Doğal, organik ödemesiz arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almak, En iyi SEO ajansı olarak görevimiz. 

Optimizasyon süreci, sıralama konumunu belirleyen yüzlerce öğe ve site özniteliğiyle hem yerinde hem de site dışında olacak şekilde gerçekleşir. Ödenmemiş organik sıralamalar, bir Google arama sorgusuyla alakalı yüksek oranda hedeflenmiş bir web sayfası oluşturarak olur. Doğru şekilde optimize ederek, kullanıcı dönüşümlerini artırarak ve web sayfasına trafik çekmek için SEM tekniklerini tamamlayarak da oluşturulur. Veri odaklı bir SEO ajansı olarak, arama sorgusunu doğru yanıtlayan ve rakiplerden daha iyi bir yanıt veren bir çözüm sağlamak için arama sorgularının ardındaki kullanıcı niyetine odaklanıyoruz.

antalya seo

Test Edilmiş Dijital Pazarlama Stratejisine Sahip SEO Ajansı

seo ajansı

Bir fincan kahve içmek ve SEO ajansı hizmetlerimizin arama motoru sıralamanızı nasıl iyileştirebileceğini ve web sitenize hedeflenen trafiği nasıl çekebileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu kampanyalarımız yüksek bir yatırım getirisine sahiptir. Yüzlerce şirketin daha yüksek sıralamalar, daha fazla trafik ve daha iyi müşteri adayı üretmesine yardımcı olduk. Bugün bizimle ortak olun.

Organik SEO Hizmetleri

Web tasarımı pahalıdır. En fazla web sitesi trafiğini almak ve potansiyel müşteriler oluşturmak için SEO size rekabet avantajı sağlar. Raporlar, sosyal medya pazarlamasının ve e-postanın, arama motorlarının getirdiği hedeflenen trafiğin sadece bir kısmını sağladığını gösteriyor. Geliri artıran uzman SEO taktikleri ile potansiyel müşterileri ve web sitesi trafiğinizi arttıralım.

SEO’nun çoğu, sayfa içi unsurları ve bağlantı portföyü analizini değiştirmenin teknik bir disiplini olsa dahi, CRO, işletmenin çevrimiçi başarısı için aynı derecede kritiktir. Dönüşüm oranları genellikle trafik sayıları ve sıralama konumu tarafından gölgelenir. Ancak dönüştürmeyen yüksek trafik hacmi verimsiz SEO ile sonuçlanır.

SEO ve İnternet Pazarlama Hizmetleri

SEO ajansımız tarafından sağlanan bir dijital pazarlama ve bağlantı oluşturma stratejisi kampanyasının en önemli hedefleri aşağıdaki hizmetlerin bir çoğunu içerir. SEO, genellikle sayfa dışı optimizasyondan önce temeli oluşturan arama motoru pazarlamacılığının (SEM) ilk kısmıdır.

 • Sayfa İçi SEO 
 • Sayfa Dışı SEO 
 • Site Kalite Puanı 
 • SEO ROI Ölçümleri
 • SEO Stratejisi 
 • SEO Danışmanlığı 
 • SEO Metin Yazımı 
 • İçerik pazarlama Backlink Analizi 
 • Link Equity Analizi
 • NoFollow / DoFollow Analizi 
 • Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) 
 • Site Kodu Optimizasyonu 
 • Zengin snippet’ler
 • Sayfa Hızını Optimize Edin
 • Meta Etiket Oluşturma ve Optimizasyon 
 • AMP Entegrasyonu 
 • Sosyal Medya SEO 
 • Yerel SEO Araması 
 • İçerik Oluşturma ve Optimizasyon Anahtar Kelime Araştırması 
 • Organik arama 
 • http’den https’ye Güvenlik 
 • Uygun Dahili Bağlama 
 • Blog Post Optimizasyonu 
 • Google Analytics ve Search Console Entegrasyonu 
 • Görüntü, Alt etiket optimizasyonu
 •  Yapılandırılmış Veriler
 • Mobil Optimizasyon
 • Alan Kurumu
 • Robots.txt Dosyaları
 • Kullanıcı deneyimi
 • Meta Etiket Analizi
 • Site Haritası Oluşturma
 • Şema Entegrasyonu
 • Hreflang ve Uluslararası Arama
 • Çapa Metin Analizi
 • Kanonik URL’ler
 • CSS Optimization
 • Sayfa Yapısı ve Başlık Analizi
 • Link Portföy Optimizasyonu
SEO Hizmetlerinden White-Hat Trafik Üretimi

White Hat SEO hizmetleri, arama motorlarında öne çıkmak ve daha üst sıralarda yer bulmak için bir web sitesinde değişiklik yapma disiplinini içerir. Bu web sayfalarını optimize etme süreci bir çok işlemi kapsar.

 • HTML kodunda yerinde düzenlemeleri,
 • Meta açıklamalarını değiştirmeyi, 
 • En uygun site içeriğini gözden geçirmeyi ve yazmayı 
 • Gelen bağlantı oluşturma için bir dizi site dışı stratejiyi, 
 • İş profilleri aracılığıyla yerel pazarlamayı, 
 • Haritalar, alıntılar ve mobil arama için site optimizasyonunu içerir.


White Hat SEO, Google arama yönergeleri ve düzenlemeleri dahilindeki optimizasyon tekniklerini kullanmayı da belirtir. Genellikle Türkiye’de ki SEO ajansları, bir web sitesini daha üst sıralarda sıralamak için hileler ve aldatıcı teknikler kullanır. Çoğu zaman bir sitede yapılan bu değişiklikler arama sıralamasını çok hızlı bir şekilde yükseltir. Ancak uzun vadede cezalara neden olur. Sonrasında yarardan çok daha fazla zarar verir. Antalya Seo Ajansı, web sitelerini cezalardan korumak için güvenli bir şekilde sıralamayı yükseltmeyi amaçlayan bir Beyaz Şapka Pazarlama Ajansıdır.