Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Antalya Dijital Pazarlama, büyüme kaynaklı oluşabilecek sorunları çözen ve şirketlerin daha hızlı büyümesine yardımcı olan bir dijital pazarlama danışmanlığıdır. Dijital pazarlama danışanlarının kampanyalarını güçlendirmesini ve ROI’lerini artırmasını sağlar.

seo hizmetleri

ROI’nizi Artıran Dijital Pazarlama Danışmanlığı Hizmetleri

Dijital pazarlama danışmanlığı - Antalya Dijital Pazarlama

Antalya Dijital Pazarlama danışmanlarımız, kampanya ROI’sini artırma ve büyüme kaynaklı oluşabilecek sorunları çözme konusunda oldukça yeteneklidir. Size yardımcı olabileceğimiz konular:

Temel hedef kitlenize, kitlenizin hedeflerine, motivasyonlarına ve satın almalarını engelleyen sebeplere odaklanıp analizler yaparak. Mevcut kampanyalarınızı sınırlandıran performans etkenlerinin belirlenmesi ve ROI’yi artırmak için bir plan yapılması.
Kampanya hedefleme, bütçeleme, reklam öğesi ve otomasyonları inceleyerek; kampanya kurulumu ve yönetiminin tüm yönlerini göz önüne almak.

Büyüme için kaçırılan fırsatları belirlenmesi; daha uygun maliyetli pazarlama kanalları bulmak, hedef kitlenize uygun kampanya stratejilerin uygulanması, ROI’yi artıran çok kanallı pazarlama yaklaşımlarını belirlemek.

Antalya Dijital Pazarlama danışmanlarımız, yeni dijital pazarlama kampanyaları oluşturmanıza, mevcut kampanyaları iyileştirmenize olanak tanır ve web sitenizin düzenini ve yapısını iyileştirmenizı sağlar.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Büyüme hedeflerinizin belirlenip büyümenize engel olan faktörler varsa çözülmesi konusunda pazarlama danışanlarımız verilerinizi inceleyerek, büyüme hedeflerini saptayacak ve büyümeniz için gerekli olan çözümleri belirleyecektir.
Kampanya performansından en iyi verimi alabilmek kitle hedeflemeyle doğrudan bağlantılıdır. Kampanyanızı uygun hedef kitleleriyle buluştururak potansiyeli oluşturulmuş kişileri çekmenize ve onların müşteriye dönüşmesine yardımcı oluyoruz.

Verimliliği artırmak için günlük pazarlama faaliyetinizin çoğunun otomize edilmesi konusunda Antalya Dijital Pazarlama’dan yardım alabilirsiniz.

Pazarlama hedefleriniz için Antalya Dijital Pazarlama ajansına danışabilirsiniz.

Şirketinizi nasıl daha hızlı büyütebileceğiniz, hedef kitlenize en iyi şekilde nasıl ulaşabileceğiniz konusunda tavsiye ve öneriler alabilirsiniz.

Pazarlama stratejinizin nasıl olması gerektiği ve sonrası hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Antalya Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir?

Antalya Dijital Pazarlama, en deneyimli ve yetenekli dijital pazarlama danışmanlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Antalya Dijital Pazarlama’dan bir dijital pazarlama danışmanlığı aldığınızda, daha hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümenize yardımcı olan kanıtlanmış stratejilerden oluşan bir altın madeninden yararlanıyorsunuz.

Ücretsiz bir ilk dijital pazarlama danışmanlığı randevusu sayesinde hedeflerinizi belirleyen, zorluklarınızın analizini yapan Antalya Dijital Pazarlama hedeflerinize ulaşmak için sizin için en uygun stratejiyi belirlemenize yardımcı olur.

Ardından, büyüme sorunlarınıza neyin sebep olduğunu, neden bu sorunların devam ettiğini ve bu sorunlarla en iyi nasıl başa çıkabileceğinizin belirlenmesi için gerekli projeler düzenleyeceğiz.

İzleme sorunlarınızı düzeltmekten ve ücretli reklam hesaplarınızı denetlemekten içerik stratejisi atölyeleri düzenlemeye ve doğru kanala yayılan pazarlama hunileri oluşturmaya kadar istediğiniz kadar çok veya az destek sağlayabiliriz.

İzleme kodlarınızı kontrol edebiliriz. Oluşabilecek sorunların denetlenmesi ve ücretli reklam hesaplarınızı yönetilmesinden içerik stratejisi atölyeleri oluşturmasına ve doğru alanlarda yayılan pazarlama şemaları oluşturlmasına kadar belirlenen her konuda yardımcı olabiliriz.

Yaptığımız önerileri uygulanmasını isterseniz, geçici ve tek seferlik dijital pazarlama danışmanlığı hizmetlerimiz, ilk oturumlardan sonra sabitlenebilir veya aylık dijital pazarlama hizmetlerine yönlendirilebilir. Tam hizmet veren dijital pazarlama ajansı olarak, arama motoru optimizasyonu (SEO), PPC, sosyal medya reklamcılığı ve e-posta pazarlaması dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Antalya Dijital Pazarlama ayrıca UX, CRO ve web sitesi optimizasyon uzmanlarından oluşan süper yetenekli bir ekibe de ev sahipliği yapıyor, bu nedenle sıralamalarınızı artıran, dönüşümleri artıran ve çevrimiçi satışları en üst düzeye çıkaran eksiksiz web sitesi tasarımı ve geliştirme hizmetleri sağlayabiliriz.

Sonuç odaklı bir Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama danışmanları, sorun teşkil eden sebeplere ve büyüme hedeflerinize göre size uygun özel bir danışmanlık paketi hazırlar. Birlikteliğimiz, sizinle özel Antalya Dijital Pazarlama danışmanınız arasındaki ilk toplantıyla başlar. Sizi daha hızlı büyümekten alıkoyan sorunları birlikte tartışacak ve belirleyecek ve bu sorunlar için en iyi çözümleri bulacağız. Herhangi bir bağlılık olmadığı, devam eden bir hizmet süresi olmadığı ve önceden anlaşılan net bir ücret yapısı olmadığı için, dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti, becerilerin “doldurulmasına” veya ara sıra ek desteğe ihtiyaç duyabilecek şirket içi ekipleri olan müşteriler için genellikle tercih edilen bir seçenektir.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Sırasında Hangi Konular İncelenebilir?

1

Dijital Pazarlama Danışmanlığı nedir?

Antalya Dijital Pazarlama, PPC’den SEO’ya, e-posta pazarlamadan SEO’ya kadar birçok farklı dijital pazarlama alanında uzmanlığa sahip bir dijital pazarlama danışmanları topluluğudur. Odaklanmak istediğiniz herhangi bir kanal, strateji veya fikri ele alabiliriz. Buna sonuç olarak pazarlama stratejisi danışmanlarımızla doğru çözüme ulaşacaksınız. Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında ele alınan konular şunlardır:

4

Dijital Pazarlama Danışmanlığı için Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Antalya Dijital Pazarlama ile kolaylıkla iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dijital pazarlama stratejisi danışmanlarımızdan biriyle ilk görüşmenizi ayarladıktan sonra ve ne tür bir danışmaya ihtiyacınız olduğunu değerlendirip birlikte bir plan üzerinde anlaşabiliriz. Genellikle talebinizin alınmasından sonraki bir hafta içinde acil danışma randevuları sağlayabiliriz. Böylece şu anda gerçekten zorlu bazı KPI’larla mücadelelerinizde başarılı olamamış, veya yatırımcılarınızın baskısı altında kalan pahalı bir kampanyadan bıkmışsanız, inanılmaz, sürdürülebilir bir büyüme elde etmenize yardımcı olmak en büyük amaçlarımızdan biridir.

2

Dijital Pazarlama Danışmanlığı değerli bir yatırım mı?

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (Conversion Rate Optimisation) Pazarlama Optimizasyonu (Marketing Optimisation) Çevrimiçi Reklamcılık (Online Advertising) PPC SEO Sosyal Medya Reklamcılığı (Social Media Advertising) Youtube Google Alışveriş (Google Shopping) İçerik Stratejisi (Content Strategy)

5

Tek başına bir hizmet olarak dijital danışmanlık sunuyor musunuz?

Evet kesinlikle. Mevcut faaliyeti desteklemek için bağımsız bir danışman stratejisi çalışması ihtiyacınız varsa veya stratejistlerimizin mevcut yaklaşımınızı gözden geçirmesini istiyorsanız, belirli bir ücret karşılığında tek seferlik danışmanlık ve pazarlama hizmetleri sağlayabiliriz.

3

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Randevusu Sırasında Ne Olur?

Genel olarak, pazarlama stratejisi istişarelerimiz, ilk dijital pazarlama danışmanlığı toplantıları için aşağıdaki formatlara uygun olarak gerçekleştirilir: Fikirlerinizin, ve hedeflerinizin ele alınması Mevcut performansınızın, pazar analizinin ve rakip faaliyetlerinin incelenmesi Mevcut kampanya yapınızın, yaratıcılığınızın ve hedeflemenizin olumlu ve olumsuz yönlerinin ele alınması En iyi stratejinin ne olduğunun ve bu stratejinin nasıl gerçekleşmesi gerektiğinin incelenmesi. Ardından oturum sona erer ve danışmanınız öneriler, analizler ve uygulama için bir yol haritası içeren yazılı bir proje oluşturur.

6

Antalya İçerik Pazarlama Ajansı

Antalya Dijital Danışmanlık Ajansı olarak, dijital süreçlerinizin tamamında çözüm ortağınız olmaya hazırız.