PPC

Pay Per Click ( PPC ) Tık Başı Ödeme Reklamları.

PPC ile Performansın öneminin anlaşıldığı alan…

Yerinde bir teklif verme stratejisi oluşturmuyor, doğru kitleyi hedeflemiyorsanız ve Google ve Facebook’ta görünürlüğünüzü artırmıyorsanız, başka birisi yapar. Müşteriniz rakibinize Google’dan arayarak ulaşmadan önce bizimle konuşun. 5 yıllık üstün performans deneyimiyle medyayı daha iyi satın alıyoruz.

Söyleyecek Çok Şeyiniz Var. Kitlenizin Duyduğundan Emin Olacağız.

Ücretli Arama

ücretli arama

Zirveye çıkmak için bilgi birikimi gerekir. Bunu işinde başardın. Size dijital’de yardım etmemize izin verin. Çünkü ekip deneyimine sahip bir Premier Google İş Ortağı olarak, reklam kampanyalarınızın yeni boyutlara ulaşmasına yardımcı olacağız.

Ücretli Sosyal

ücretli sosyal

Facebook Premium Ortakları olarak, dağınıklığı ortadan kaldırmanın dikkatli analizler gerektirdiğini biliyoruz. Ve ücretli Sosyal uzmanlarımız, doğru kanallarda güçlü bir ücretli medya stratejisi oluşturacaktır. Söyleyecek çok şeyin var. Ve izleyicilerinizin bunu duymasını sağlayacağız.

Görüntülü Video

görüntülü video

Mevcut görüntülü reklamlarınızı değerlendirmek için resmin veya videonun ne kadar güzel olduğuna değil, performans verilerine dayanarak sizinle birlikte çalışacağız. Bizim dünyamızda veriler kraldır. Veri Madenciği ile ve hedef kitlenize ulaşacağız.

PPC ile Potansiyel Müşteriler Kampanyalarından en fazla verimi alın

B2B ve B2C işletmeleri için potansiyel müşteri yaratan derin deneyimimizle, doğru alıcıları belirlemenize ve onları uzun vadeli müşterilere dönüştürmenize yardımcı olacağız. Çünkü başarılı olmak için, medya kampanyası optimizasyonunuzun gerçek CRM + satış verileriyle entegre edilmesi gerekir.

potansiyel müşteriler
dijital pazarlama tbm

E-ticaret - Yüksek ROAS ile mutlu olduğunuz yer.

Gelişmiş optimizasyon stratejilerimiz, e-ticaret müşterilerimize geçen yıl Google Alışveriş, Amazon,Hepsiburada, Trendyol Facebook ve diğer önemli platformlarda çevrimiçi satışlarını arttırmalarına yardımcı oldu. Kazanmak için tasarlanmış bir PPC stratejisi geliştirerek karlı bir büyüme planlamanıza yardımcı olabiliriz.

organik arama

Organic Arama

ppc reklam

PPC Reklamları

sosyal medya reklam

Sosyal Medya Reklamları

website & yazilim

Web Site & Yazılım

Zaman İçinde Test Edilmiş ve Kanıtlanmış Bir PPC Süreci

denetim ve strateji oturumu
ppc

PPC hesabının detaylıca incelenmesi

İş, Sektör ve Rekabete Derinlemesine Bakış

kıyaslama ve hedef belirleme
ppc

Sistemlerin Analiz Edilmesi ve Mevcut Performansın Kıyaslanması

Hedeflerin ve Ölçümlerin Belirlenmesi

Yeniden Kampanya Oluşturma
ppc

Platformlar arasında kapsamlı hesap yeniden yapılandırması

Anahtar kelimeler, kitle, teklif verme ve daha fazlasında tam yenileme

Performans Kreatifi
ppc

Sonuç getiren yeni yaratıcı mesajlar ve varlıklar geliştirme süreci

Modern en iyi uygulamalar için optimize etme

gerçek zamanlı raporlama
ppc

Gerçek zamanlı olarak otomatik kontrol paneli raporları

Devam eden sonuçları gözden geçirmek için düzenli toplantılar

PPC Reklamcılık

Elbette rakipleriniz var. Ama sizi farklı kılan birşey var. İyi yapılandırılmış PPC sürecimizi kullanarak, işinize özgü zorlukları belirlemenize, rekabeti anlamanıza ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir Ücretli Arama ve Ücretli Sosyal strateji oluşturmanıza yardımcı olacağız.

ppc

      Antalya Dijital Pazarlama Ajansı bizim için, sonuç odaklı ilişkiler, müşterilerin, çalışanların ve kendi şirketimizin amaç ve hedeflerine ulaşabileceği bir ortam yaratmak demektir.

İnsanları ve şirketleri kısa açıklamalara ayırmayı seven bir ortamda, bizi bir “Dijital Veri Analitiği ve Danışmanlık Şirketi” olarak tanımlayabiliriz. Bizim gücümüz, markaların kampanya optimizasyonu, dijital varlık optimizasyonu, gelir artışı, marka performansı, risk yönetimi ve tüketici yolculuğu optimizasyonu gibi hedeflere ulaşmasına yardımcı olmayı içerir. Dijital pazarlama danışmanlarından, veri bilimcilerinden, makine öğrenimi meraklılarından ve çok iyi istatistikçilerden oluşan bir ekibiz.

dijital pazarlama ajansı
%93

Müşterilerimizin % 93'ü Google'ın ilk sayfasında yer alıyor

dijital pazarlama ajans
%50

Müşterilerimizin% 50'sinin daha önce sıralamaya giremeyen bir SEO ortağı vardı.  Bu yüzden bizi aradılar

dijital reklam ajansı
1/2

Yeni müşterilerin 1 / 2'si yönlendirmedir