• Emre Aksu 
  • 3 min read
Google Rehber Yerel İşletme Girişini Kullanmaya Başlama

Google Rehber Yerel İşletme Girişini Kullanmaya Başlama

Dijital Haritalarda Görünür Olun

Google Rehber Yerel İşletme Girişini Kullanmaya Başlama Rehberi ile müşterileriniz sizi aradığında onlara tüm platformlardan ulaşın. Profesyonel ekibimiz işletmenizi Google Benim İşletmem (Google Haritalar), Apple Haritalar, Yandex Haritalar, Facebook Yerler, Bing Haritalar, Here, Foursquare, Yelp kaydını yaparak veya kayıtlarınızı kontrol ederek tüm platformlarda görünür olmanızı sağlamaktadır.

Konum Bazlı Pazarlama Uygulamaları

E peki nedir bu Google rehber yerel işletme girişini kullanmaya başlamanın önemi ? Diye soranlardansanız eğer şöyle anlatalım. Geleneksel pazarlama yöntemleri yerini dijital pazarlamaya bırakalı baya vakit geçti. Dijital pazarlama da konum bazlı pazarlama iyiden iyiye önem kazanıyor. Pek çok marka bunu çoktan keşfetmiş ve ciddi yol kat etmiş durumda. Mobil uygulamaların kullanımının artmasından dolayı gerçek zamanlı doğru yerde doğru reklam ile müşterilere ulaşmak kolaylaştı. Instagram, Facebook, Whatsapp, Foursquare, Yelp, Yandex, Google vb. konum servislerinde doğru şekilde yer almanız gerekir. 

Google Rehber Yerel İşletme Girişini Kullanmaya Başlama

Google Rehber Yerel İşletme Girişini Kullanmaya Başlama Konusunda Destek Veriyoruz

Dijital Pazarlama Uzmanlarımız, hesap doğrulanma sorunu yaşayan işletmelerin anında doğrulanmasını sağlar.

Google Benim İşletmem; işletmelerin ve kuruluşların Arama ve Haritalar da dahil olmak üzere Google’daki çevrimiçi varlıklarını yönetmelerini sağlayan tamamen ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçtır. İşletme bilgilerinizi doğrulayarak ve düzenleyerek hem müşterilerin sizi bulmasını sağlayabilir, hem de onlara işletmenizin hikayesini anlatabilir, fotoğrafları ve tüm detayları paylaşabilirsiniz. Google’ın sağladığı bu servis konusunda işletmelere ücretli danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Posta ile, telefonla veya e-posta ile doğrulamada sorun olması durumunda, bizden yardım isteyebilirsiniz. Antalya Dijital Pazarlama Ajansı olarak, Uzman personelimiz aracılığıyla işletme hesabınızın doğrulaması, anında gerçekleşmektedir. Bizden profesyonel destek aldığınız için hesabınız Google’ın ayarlarına göre optimize edilmekte, arama sonuçlarında görünmeniz sağlanmaktadır.

Google Rehber Yerel İşletme Girişini Kullanmaya Başlama işini neden ücretli yapıyorsunuz? Niye sizi seçelim?

Ekibimiz talebiniz üzerine iş yerinizi kontrol ederek, haritalar üzerindeki kayıtlarınızı ve diğer sosyal ağ ve haritalardaki konum bilgilerinizi detaylıca kontrol eder. Google Benim İşletmem hesabınızı düzenler, hesabınızı onaylar, içeriğinizi, anahtar kelimelerinizi, kategorinizi optimize eder, işletmenizin, ürünlerinizin fotoğraflarını çeker, Eğer dilerseniz Google tarafından sağlanan ücretsiz web sitenizi oluşturur, yayınlar hakkında bilgi verip hesabınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizi birebir bilgilendirir ve danışmanlık sağlar. Yine eğer dilerseniz Google Ads ile reklam verebilmenizi ve bunları yönetebilmenizi sağlar, ya da bu konuda daha profesyonel hizmet almanız için paketler sunar.

Google Rehber Yerel İşletme Girişini Kullanmaya Başlama servisimiz danışmanlık hizmetidir. Birebir destek ve hesap düzenleme hizmeti içerdiği için ücretlidir. İşletmenin ihtiyacına yönelik hizmetler değişkenlik gösterdiği için ücret konusunda Ajansımıza bağlı Dijital Pazarlama Uzmanları ile konuşmanız ve anlaşmanız gerekir. Google’ın bu konudaki 3. taraflar ile çalışma politikasını okumak için tıklayınız.

Google Rehber Yerel İşletme Girişini Kullanmaya Başlama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yalnızca şirket sahibi işletme için hak talebinde bulunabilir veya işletmeyi doğrulayabilir.

İşletme sahibi değilseniz Google Benim İşletmem girişi oluşturmayın veya doğrulamayın. İşletme sahibinin kaydolma işlemini tamamlamasını, ardından sizi işletme yöneticisi olarak eklemesini isteyin.

Şirket sahibi bir işletmenin 10’dan fazla konumunu doğrulamak isterse, Güvenilir Doğrulayıcı seçeneğini yerine toplu doğrulama süreci uygulanmaktadır. Toplu doğrulama hakkında daha fazla bilgi edinin

Yalnızca fiziksel olarak bulunan gerçek işletmeler doğrulanacaktır. İşletmenin doğrulanabilmesi için bizzat işletmeyi ziyaret etmek gerekecektir.

İşletme sahibi/kişi başına en fazla 10 girişi doğrulanabilir. Bunun için, bu girişlerin her birine ilişkin gerekli belgelerin söz konusu kişi tarafından sağlanması gerekecektir.

Google Benim İşletmem’deki girişler, yalnızca müşterilerin ziyaret edebileceği fiziksel bir konuma sahip olan veya müşterilerini ziyaret eden işletmeler için oluşturulabilir. Askıya alınmayacak başarılı bir giriş oluşturmak için örneklerdeki yasaklanmış içerikten kaçınmanız, işletmenizi doğru şekilde yansıtmanız ve politikalarına uymanız gerekir. Dikkate alınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir