Google Ads- İşinizi Büyütmenin En iyi Yolu

  • 3 min read
google ads reklamları
google ads

Google Ads - İşinizi Büyütmenin En iyi Yolu

Google Ads Reklamlarınız için Antalya Dijital Pazarlama ile çalışmaya başladığınız zaman birçok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilir, sınırsız teknik destek alırsınız. Bizimle çalışmada yeni firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı elde eder, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.

Hesap optimizasyonu sayesinde reklam bütçeniz çok daha verimli kullanılır, %85’lere varan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz. Web tasarımınızı & hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi & reklam metinlerinizi; Google içerik & kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle çok daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.

GOOGLE ADS PREMIER PARTNER ŞİRKET & PROFESYONEL EKİP

Reklamlarınız için Google Ads Premier Partner ve konusunda uzman çok geniş ekip ile çalışırsınız. Hesabınızın oluşturulması, anahtar kelimelerinizin ve reklamlarınızın hazırlanması,hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu & performans önerileri için kesintisiz yardım alırsınız. Reklam stratejileriniz doğrultusunda ekibimiz işinizi kolaylaştırmak adına her aşamada size destek verir, iş yükünüzü azaltır.

GOOGLE ADS ONLINE RAPORLAMA, YÖNETİM ARAYÜZÜ

 Google Ads raporlama hizmeti ile tüm istatistiklerinizi eş zamanlı olarak şeffaf bir biçimde görebilirsiniz. Google sunucularına doğrudan erişim ile tüm değişikliklerinizi birkaç tıklama ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 ÜCRETSİZ TELEFON & E-POSTA DESTEĞİ

Reklamlarınız hakkında aklınıza takılan konular hakkında bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı online destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır. Haftanın 7 günü 09:00-21:00 saatleri arasında telefon, 24 saat boyunca e-posta desteği alabilirsiniz.

EK HİZMETLER

Antalya Dijital Pazarlama ile çalışmaya başladığınızda birçok ek hizmetten yararlanırsınız. 

  • Mobil Cihaz Reklamları 
  • Google Ads Detaylı Kampanya Analizi
  • Google Maps/Earth/Rehber Kaydı
  • Google Görüntülü Reklam Ağı 
  •  Google Reklam Site Uzantıları 
  •  Arama Motoru Optimizasyonu 
  •  Sosyal Medya Çözümleri

OPTİMİZASYON İLE MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

Hesabınız en başarılı performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlarınız hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve de etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz, reklamlarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır. Yüksek kalite puanı hedefi ile Google Ads İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanmanız ve maliyetlerinizin düşürülmesi mümkün olur. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz.

Örneğin, reklamınıza 5 TL’lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL’lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamınız gösterilince değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz. Anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz. Söz konusu Google Ads ise, sizin için buradayız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir