Dijital Pazarlama COVID-19 (Coronavirus) Güncellemesi

  • 1 min read

Dijital Pazarlama Covid 19 (Coronavirus) Güncellemesi

         COVID-19’un (Koronavirüs) dünya çapında birçok işletme için şimdiden yıkıcı olduğunu biliyoruz. Tüm müşterilerimize, COVID-19 durumuna dikkat ettiğimizi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşıladığımızdan emin olmak için sürekli çalıştığımızı temin etmek istiyoruz. Hizmetlerimiz normal şekilde devam ediyor ve otomatik izleme ve yedekleme sistemlerine sahip barındırma sunucularımız web sitelerinin ve e-postaların çalışmaya devam etmesini sağlıyor. Ekibimiz, birkaç yıldır uzaktan çalışmak için iyi bir donanıma sahip ve bu nedenle, güvenli sistemlerimiz ve sağlam süreçlerimiz var. 

         Şirketiniz veya işletmeniz COVID-19’dan etkilenen bir sektördeyse, web sitenizin üst kısmına geçici bir başlık mesajı eklemeyi düşünebilirsiniz. Ancak, henüz COVID-19’dan etkilenmediğiniz için şanslıysanız, müşterilerinize işletmenizin hala çalıştığından emin olmak için web sitenize bir mesaj eklemeyi düşünebilirsiniz. Bu, müşterilerinizi yeni politikalarınızla ilgili güncel tutacak ve onları bilgilendirmenin harika bir yoludur.

         Önümüzdeki birkaç ay içinde, dünya çapında pek çok değişiklik olacak ve işinizde de değişiklikler olabilir. Bu nedenle, dijital stratejinizin de değişmesi gerekebilir, bu nedenle durumunuzu tartışmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

         Tüm müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam edebileceğimize eminiz. Ancak herhangi bir endişeniz veya sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve ekibimizden biri bu konuyu sizinle görüşmekten memnuniyet duyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir