Emre AKSU

Emre AKSU

Antalya Dijital Pazarlama Uzmanı

Merhaba Ben Emre AKSU

Benim adım Emre Aksu – Fiziksel olarak Antalya, Türkiye’de bulunan, öncelikle organik arama motoru optimizasyonuna (SEO) odaklanan bir Antalya SEO Danışmanıyım.

SEO stratejileri geliştirip uyguladığımız ve daha önce ajanslar ve teknoloji şirketlerinde ön uç web geliştiricisi olduğum yeni başlayanlar için şirket içinde çalıştım. Bugün bu deneyimi şirketlere profesyonel bir SEO danışmanı olarak yardımcı olmak için kullanıyorum.

Öncelikle insanların SEO stratejilerini yürütmelerine, gerektiğinde denetimler gerçekleştirmelerine, teknik uygulamalar, web sitesi geçişleri, web sitesi oluşturma işlemleri üzerinde çalışmaları ve SEO büyümesinin ve Google’ın onlara ve işletmelerine nasıl yardımcı olabileceğini anlamalarına yardımcı oluyorum.

Aslında ismimin tam ve doğru hali Yılmaz Emre AKSU. 1989 Ankara/Altındağ Doğumluyum.  Şu an da Antalya’da yaşamaya devam ediyorum.

Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi / Uluslararası Ekonomi mezunuyum ve dijital sektöre 2017 yılında girdim diyebilirim, ilk web sitemi 2019 yılında yaptım, bir çok marka ve kuruluşun performans pazarlama departmanlarında bir fiil çalıştım. Uzun süredir profesyonel olarak E-ticaret, Dijital Pazarlama konusunda faaliyet gösteriyorum. Şuan hala müşterilerimize performans odaklı dijital pazarlama çözümleri sunmaktayım. Aşağıda bazı hizmet kalemlerinin başlıklarını paylaşıyorum, detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. 

Sosyal Medya Hesaplarımı ziyaret ederek profesyonel iş profilimi detaylı inceleyebilir ve hakkımda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Danışmanlığı

Markanızın hedef kitlenizin bulunduğu sosyal medya platformlarında, kurumsal bir hesabı olmalı; peki sonra? Markanız bu platformlarda ne yapacak?
Markanızın pazarlama hedeflerine uygun bir içerik planı ve reklam stratejisiyle Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Tik-Tok gibi mecralarda, hedef kitleniz ile buluşmasını sağlamak için Sosyal Medya Yönetimi konusunda destek almak için iletişim kurabilirsiniz.

Emre Aksu Kimdir?

Neden Emre Aksu– Antalya SEO Danışmanı ile Çalışmalısınız?

SEO bir yatırım ve süreçtir, bu yüzden bugün sizinkine başlayalım.
Dijital hedefleriniz hakkında sohbet edelim ve oluşturmak ve geliştirmek için birlikte çalışalım.
SEO stratejinizi SEO Danışmanınız Emre ile birlikte uygulayın.

 

SEO’nuzu geliştirmek için öncelikli önerilerle düz İngilizce SEO Denetimi.
Stratejiyi birlikte yönlendirmek ve tüm soruları yanıtlamak için SEO Danışmanınız Emre ile görüşün.
Takipler ve proje(ler)imizden sonra kontroller için kullanılabilir.
Sürpriz yok, hile yok ama aynı zamanda garanti de yok.
İşleri halletmek için ekstra bir el emeğine sahip olmak için aylık hizmetli çalışma mevcuttur.

Emre Aksu Google Ads Danışmanlık

İnternette görünür olmanını en önemli araçlarından biri olan Google, reklam verenlere temel reklam alanları sunuyor;

  • Arama sonuçlarında reklam yayınlayabilmek
  • Kullanıcıların vakit geçirdiği web sayfalarında reklam yayınlayabilmek
  • Youtube’da reklam yayınlayabilmek
  • Uygulamalarda reklam yayınlayabilmek
  • Alışveriş reklamları yayınlayabilmek

Bu reklam alanlarının her biri ayrı ayrı değerli olsa da, her birinin aynı değerde olduğunu söylemek yanlış olur. Reklam yayınlayacağınız alanı, reklam bütçenize ve reklamdan beklentilerinize göre seçmek en doğru yaklaşım olacaktır.
Markanız için hedeflerinize ve reklam bütçenize en uygun reklam modelini belirleyerek, reklamınızın en düşük maliyetle en yüksek kazancı getirecek şekilde optimize edilmesini isterseniz, Google Ads Uzmanlığı konusunda destek almak için iletişim kurabilirsiniz.

Google Analytics Danışmanlığı

Web sitenizi ziyaret eden insanların sitenizde nasıl vakit geçirdiğini bilmek istemez misiniz?
Sitenizdeki hangi bölümler veya ürünler kullanıcıları satın almaya teşvik ederken, hangi alanlar onların siteden ayrılmasına neden oluyor?
Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların profilleri ve site içerisindeki davranışları hakkında bize kapsamlı veriler sunan Google Analytics raporları, pazarlama stratejimizin belirlenmesinde çok önemli rol oynuyor.
Web sitenizin güncel durumu hakkında bilgi almak veya reklam çalışmalarınızın performansını analiz etmek isterseniz Google Analytics Danışmanlığı konusunda destek almak için iletişim kurabilirsiniz.

Teşekkürler

Emre AKSU

Emre AKSU

Ne aradığını bulamadın ya da hala kararsız mısın? Şimdi iletişime geç!

İhtiyacınız olan sonuçları elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi göstermek istiyoruz.